Obsługa ubezpieczeń

Kompleksowa obsługa odpowiedzialnego partnera.

Oferujemy Twojej firmie całkowicie bezpłatną, kompleksową i w pełni indywidualną obsługę firmowych ubezpieczeń oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Skontaktuj się z nami, zleć nam obsługę ubezpieczeń w swojej firmie i usprawnij cały proces zarządzania bezpieczeństwem w organizacji.

Pierwszy etap obejmuje audytu ryzyka oraz potrzeb ubezpieczeniowych. Kolejnym krokiem jest przygotowanie dedykowanego programu ubezpieczeniowego, a następnie weryfikacja ofert oraz negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Na podstawie pełnomocnictwa będziemy reprezentować Twoją firmę od momentu negocjacji cen z wybranym Towarzystwem Ubezpieczeniowym, po monitoring procesu likwidacji szkód.

ozime

Działania w ramach obsługi

Po zawarciu umowy z Towarzystwem zapewnimy Twojej firmie stałą kontrolę portfela ubezpieczeniowego, nadzór nad bieżącą obsługą ubezpieczeń, fachowe doradztwo prawne, rejestrację i obsługę roszczeń, ciągłość czynnych umów ubezpieczeniowych oraz sporządzanie przejrzystych raportów.

ozime

Pakiet konkretnych korzyści

Obsługa ubezpieczeń przez nasz zespół doświadczonych brokerów, zapewni Twojej firmie oszczędności finansowe, oszczędność czasu, wyższy komfort pracy, sprawniejsze działania administracyjne, wyższą efektywność programu ubezpieczeniowego oraz spokój i pewność biznesową.

ozime

Partnerska współpraca

Twoja firma, zobowiązując się do udostępnienia danych oraz stałego kontaktu, umożliwi naszym brokerom efektywną i terminową obsługę ubezpieczeń, stały monitoring ryzyka i jego prawidłową ocenę, szybkie reakcje w zakresie pomocy prawnej oraz ewentualnych renegocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Cała usługa jest bezpłatna

Po Twojej stronie jest tylko łatwa decyzja – reszta należy do nas.

Na tej współpracy możesz wyłącznie zyskać.

Pełnomocnictwo

Wszelkie czynności wykonujemy na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, dzięki któremu możemy reprezentować interesy Klienta w kontaktach i negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Pełnomocnictwo brokerowi ubezpieczeniowemu udziela Klient.

Zmieniamy ryzyko w bezpieczeństwo

Wybierz pewność najlepszych i opłacalnych rozwiązań

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji.
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.