Programy ubezpieczeniowe

Idealnie dopasowane rozwiązania z gwarancją korzyści.

Rozmowa z agentem danego Towarzystwa często ogranicza się do możliwości wyboru produktu dostępnego w ramach standardowej oferty. Problem w tym, że ubezpieczenie często nie spełnia oczekiwań i nie uwzględnia ważnych osobistych lub biznesowych ryzyk.

W tej sytuacji potrzebujesz dedykowanego programu ubezpieczeniowego, który idealnie wkomponuje się w konkretne potrzeby twojej firmy. Jako doświadczeni brokerzy całkowice bezpłatnie stworzymy w pełni indywidualny i kompleksowy program oparty na ogólnych warunkach ochrony ubezpieczniowej rozszerzonej o autorskie rozwiązania.

Dokładnie tego potrzebujesz, aby skutecznie zabezpieczyć interesy, działalność oraz przyszłość swojej firmy. Tworzymy programy ubezpieczeniowe dla firm, jednostek samorządowych i grup zawodowych reprezentujących wszystkie dziedziny biznesowe – w tym branże o podwyższonym poziomie ryzyka.

Aby stworzyć optymalny program należy skutecznie zdefiniować konkretne potrzeby oraz zidentyfikować i przeprowadzić klasyfikację grup ryzyk występujących w firmie.

Właśnie dlatego nasi doświadczeni brokerzy wykonają dla Twojej firmy profesjonalny audyt. Na jego podstawie rozpoczniemy prace, aby zaprojektować optymalny program pełnej ochrony ubezpieczeniowej.

Pierwszy krok do optymalnego programu

Zrób go z brokerami Athena.

Tworzenie programu

Indywidualny program ubezpieczeniowy budujemy w oparciu o wnioski z wykonanego audytu. Dokonujemy hierarchizacji ryzyk z punktu widzenia wielkości strat wywołanych realizacją określonego ryzyka, na tle bilansu i rachunku zysków i strat firmy. Bierzemy pod uwagę istniejący stan ubezpieczeń i możliwości przekształceń zawartych już umów.

Wynikiem tych działań jest idealnie dopasowany program w zakresie ochrony ubezpieczeniowej i optymalizacji kosztów.

Bezpłatna usługa

Po Twojej stronie jest tylko łatwa decyzja – reszta należy do nas.

Na tej współpracy możesz wyłącznie zyskać.

Wszystkie branże

Tworzymy programy ubezpieczeniowe dla firm, jednostek samorządowych i grup zawodowych reprezentujących wszystkie dziedziny biznesowe – w tym branże o podwyższonym poziomie ryzyka.

Pełnomocnictwo

Wszelkie czynności wykonujemy na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, dzięki któremu możemy reprezentować interesy Klienta w kontaktach i negocjacjach z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Pełnomocnictwo brokerowi ubezpieczeniowemu udziela Klient – zazwyczaj właściciel, Prezes Zarządu, prokurent lub inna osoba decyzyjna, legitymująca się wymaganymi uprawnieniami.

Zmieniamy ryzyko w bezpieczeństwo

Wybierz pewność najlepszych i opłacalnych rozwiązań

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji.
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.